🧒💻 Навчити дітей оминати загрози в інтернеті – місія батьків. Шкідливі сайти, небезпечні незнайомці та ще багато ризиків для дитини криються в мережі. Звісно, батьки можуть встановити програми батьківського контролю й стежити за тим, що дитина робить онлайн. Однак побудована на довірі розмова про важливе – найбільш дієвий спосіб для батьків подбати про кібербезпеку дитини.
З 1 по 31 жовтня в Україні триває «Місяць кібербезпеки». Щороку в багатьох країнах світу активно привертають увагу суспільства до питань кібергігієни, кіберзахисту, безпеки в інтернеті.
Як розповідати дітям про кіберзагрози? Пояснюємо в нашому новому відео, підготовленому разом із Держспецзв’язку: https://youtu.be/vMFMG3sQAFo?si=fCnr3GJ1FhPJlRq5
https://youtu.be/mbn8Cjw3O_o Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdnQ-vWjz4-sWrfaQ1WUftTxpC80TxF_4XmPGNQc7KBb4hY3g/viewform?usp=sf_link Анкета щодо безпечної поведінки в інтернеті
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdyQHieeO7l51F28tZ9Mdx4P-xILP1cBfKAIrHhkDyi07z3Yw/viewform?usp=sf_link тестування „Повага до прав людини онлайн“
https://www.osce.org/files/f/documents/0/f/483533.pdf «Онлайк» – друге оновлене видання навчально-методичного посібника «Керівництво із соціальнопедагогічного супроводу формування безпечної поведінки підлітків в інтернеті»
https://www.betterinternetforkids.eu/ «Інтернет, який ми хочемо – посібник для учителів» (The Web We Want)
https://www.betterinternetforkids.eu/ «Інтернет, який ми хочемо – посібник для підлітків» (The Web We Want).
https://toolbox.medialiteracy.org.ua/materialy/ Академія української преси. Тулбокс для вчителів (вправи, уроки, заняття, приклади, методичні розробки)
Немає коментарів:
Дописати коментар